niedziela, 21 czerwca 2015

Przeprowadzki Polska - Anglia. Podstawy dynamiki rozwoju branży.

Trend emigracji do Wielkiej Brytanii odwrotnie do zapowiedzi różnych rządowych oficjeli - wzrasta. 

Przeprowadzki Anglia. Londyn.
Branża transportu i przeprowadzek do Anglii może spać spokojnie. Liczba osób które w ostatnim czasie opuściła kraj i pojechała szukać lepszej przyszłości na wyspach świadczy o dużej dynamice wzrostu tego trendu. 70 % maturzystów z 2014 roku deklaruje chęć wyjazdu do UK. Wzrost emigracji Polaków do Wielkiej Brytanii liczony nowymi numerami NIN (ubezpieczenie socjalne) na przykład między 10.2012 a 09.2013 wyniósł około 40%. Stąd usługi typu przeprowadzki Anglia cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
W związku z takim rozwojem sytuacji firmy transportowe czynią starania o pozyskanie klientów. Duża konkurencja na rynku wychodzi na dobre konsumentom - jakość usług wzrasta przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego poziomu cen. Firmy konkurują standardem pojazdów, sprawna realizacją przeprowadzek, cenami. Często oferowane są promocje na usługi przeprowadzek czy transportu do Anglii.

Potężna społeczność Polonii w UK stworzyła ogromne zapotrzebowanie na usługi transportu na linii Anglia - Polska.

Powstanie społeczności Polaków w Anglii oznacza konieczność organizowania transportu między Polską a Wielka Brytanią. Rynek bardzo szybko odpowiada na to zapotrzebowanie. Mniejsze i większe firmy transportowe realizują przewozy zarówno osób jak i rzeczy. Jest to ogromne pole do wykazania się kreatywnością i przedsiębiorczością. Dla wielu firm ten rynek okazał się szansą na rozwój.
                                                                                                                                    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.